Програма

День 1
25 Чер 2020
День 2
26 Чер 2020
День 3
27 Чер 2020

Стійкість і управління внутрішнім станом у сфері соціальних змін

Метою організації The Wellbeing Project є популяризація культури психічного здоров’я серед змінотворців. Заснований у 2012 році, проєкт став головним елементом руху, завдяки якому концепція психофізичного здоров’я була інтегрована у корпоративну культуру сотень організацій. Під час цього заходу ми проаналізуємо, як результати наших досліджень, а також досліджень учасників нашої глобальної мережі, можуть допомогти у розвитку особистої та організаційної стійкості у ці непевні часи.   Дискусія проводиться англійською мовою без перекладу.
Alice Ramsey
Joscha Lautner

Переосмислення світової безпеки

Завдання світової та європейської спільноти у забезпеченні безпеки і основні проблеми сьогодення. Роль міжнародних організацій і альянсів із забезпечення безпеки у збереженні миру та вирішенні конфліктів. Потенційні проблеми безпеки, що через кризу можуть спіткати Східну Європу, зокрема Україну, у найближчому майбутньому.   Дискусія проводиться англійською мовою без перекладу.
Dmitri Teperik
James Sherr

Охорона здоров’я у Європі у 2020 році: засвоєні уроки

Система охорони здоров’я у європейських країнах у контексті пандемії COVID-19 і найбільш ймовірні варіанти розвитку подій у 2020-2021 рр. Як європейські держави можуть підготуватись до випробувань, що очікують у найближчому майбутньому? Дискусія проводиться англійською мовою без перекладу.
Thomas Dorner
Sridhar Venkatapuram
Pavlo Kovtonyuk

Гігантський стрибок до шкіл онлайн: екстрені заходи чи нова реальність?

Через Covid-19 у системах освіти по всьому світу був проведений унікальний експеримент. Всього за два тижні навчальні заклади у різних куточках нашої планети були вимушені перейти на дистанційне навчання. Які висновки ми зараз можемо зробити з цього досвіду? Як це вплине на освіту у майбутньому? Чи стане дистанційне навчання масовим? Дискусія проводиться англійською мовою без перекладу.
Kim Ochs
Koen Timmers
Maryna Goncharenko
Andria Zafirakou

Соціальне підприємництво у світі після коронавірусу. Випробування і можливості

Карантин, обмеження на пересування та соціальне дистанціювання впливають на більшість сфер нашого життя. Які наслідки матиме пандемія коронавірусної хвороби для соціального підприємництва? Як сектор соціальних інновацій у Німеччині та Україні реагує на випробування коронавірусної кризи? Чи сприяв карантин оптимізації бізнес-процесів і впровадженню нових цифрових послуг? Якої підтримки потребує сектор соціального підприємництва для подолання коронавірусної і економічної кризи після завершення карантину? Дискусія проводиться англійською мовою без перекладу.
Petro Darmoris
Katrin Elsemann
Magdalena Patalong

Що коронавірус означає для глобальної економіки

Перша половина 2020 року була «ідеальним штормом» для світової економіки. Якими є основні тенденції ринків, робочої сили, міжнародної торгівлі та інших важливих економічних вимірів? Як компанії по всьому світу можуть краще підготуватися до наступних років відновлення?   Дискусія проводиться англійською мовою без перекладу.
Yuriy Gorodnichenko
Vlad Rashkovan
Наталія Яресько

Ґендерна рівність у світі після пандемії коронавірусу

У розмові з двома феміністками, які мають великий досвід роботи в різних сферах, ми ознайомимось з напрацюваннями активістів під час пандемії, а також результатами аналізу політики і досліджень, і спробуємо відповісти на наступні питання: Які відмінності впливу пандемії на чоловіків і жінок на індивідуальному, щоденному рівні, а також на рівні громад та держав? Як виглядає міждисциплінарний аналіз пандемії і чому він критично важливий для розуміння її довгострокових наслідків? І нарешті, якими ми маємо бути і що ми маємо робити — як громадяни, активісти, лідери та менеджери — щоб створити більш рівноправний і справедливий світ після COVID-19?   Дискусія проводиться англійською мовою без перекладу.
Graziella Piga
DR. LUISA ORTIZ PEREZ
Oksana Potapova

Кліматична криза vs коронавірусна криза

Кліматичні зміни загрожують нашій планеті не перший день, але для багатьох вони залишаються чимось ефемерним. Зараз прийшов час, коли усе людство повинне нарешті визнати цю проблему. Отже, який поточний стан справ з кліматичною кризою? Які фактори найбільше впливають на глобальні кліматичні зміни? Як кліматична криза позначається на різних сферах політичного і економічного життя у різних регіонах? Що ми можемо зробити (і чи можемо взагалі), щоб зменшити негативні наслідки зміни клімату? Як коронавірус вплинув на ставлення до кліматичних змін?   Дискусія проводиться англійською мовою без перекладу.
Kjell Kuehne
Diego Osorio
Svitlana Nemesh

ЯКЕ ЛІДЕРСТВО НАМ ЗАРАЗ НЕОБХІДНЕ?

Нестабільна ситуація, у якій опинився увесь світ, потребує нових креативних підходів до вирішення проблем на всіх рівнях. Як повинна змінитись роль лідера з огляду на нові випробування? Що наразі є найголовнішим у співпраці лідерів та мислителів з різних країн? Чи є зараз нові можливості для покращення нашого життя?   Дискусія проводиться англійською мовою без перекладу.
Юлія Тичківська
Elliot Gerson
Gabriela Gandel
Наталія Яресько

Подорож по території цінностей

Світова лихоманка загострила сприйняття ціннісних основ нашої повсякденності. Якими є і як знміюються базові цінності сучасного українського суспільства? Які сценарії розвитку суспільства можна передбачити сьогодні? Які суспільні процеси вимагатимуть нашої спільної уваги?
Кебуладзе Вахтанґ
Марія Золкіна
Валерій Пекар
Денис Полтавець

Війна і мир на тлі ковіду та економічної рецесії

Сьогодні ситуація в Україні нагадує російську «матрьошку», коли одна криза ховає в собі наступну. Ми живемо у світі пандемії й економічної рецесії, що розгортаються на тлі екологічних проблем. Україна має і власні больові точки: війну з Росією, втрачені території тощо. Як ці кризи впливають одна на одну, як «розмотувати» цей клубок проблем, з чого починати?
Олексій Резніков
Павло Клімкін
Олег Деревянко
Олександр Литвиненко

Дистанційна освіта в Україні: право на помилку

Карантин та пов’язане з ним закриття шкіл стало неабияким випробуванням для системи шкільної освіти в Україні. Впродовж тижня вчителям, батькам та учням довелося перейти на дистанційний режим навчання. Як допомога школам та родинам був запущений телепроект «Всеукраїнська школа онлайн». Які висновки ми зараз можемо зробити з цього досвіду? Чи був цей досвід корисним? Які перспективи у дистанційної освіти в Україні і як на них вплинув досвід карантину?
Зоя Литвин
Любомира Мандзій
Сергій Колебошин
Олександр Елькін

Досвід подолання COVID-19 в Україні: уроки, які необхідно засвоїти.

Система охорони здоров’я України на лінії фронту протистояння пандемії: оцінка ситуації, можливі сценарії розвитку подій. Ідеї, що можуть змінити подальший розвиток подій на краще.
Вікторія Тимошевська
Гліб Вишлінський
Володимир Курпіта

Коронакриза vs ринок праці

На сайтах пошуку роботи кількість відкритих вакансій стрімко зменшується, а зростання рівня безробіття стає спільною проблемою для всього світу. Якщо старі підходи до найму вже не працюють — що мають змінити і роботодавці, і кандидати? Обговоримо: як компанії шукають кандидатів і наймають в кризу; які навички варто розвивати, щоб бути затребуваним на ринку праці; попит на які спеціальності зростатиме і чому.
Олена Кіріченко
Тетяна Волошина
Марина Галак
Анна Мазур

Що чекає на економіку України

На панельній дискусії «Що чекає на економіку України» спікери поділяться своїм баченням щодо макроекономічних прогнозів для України, обговорять виклики інфляції, безробіття та очікувану динаміку ВВП, спричинену пандемією.
Anders Åslund
Олена Білан
Тимофій Милованов

Цифровізація повсякденності

Соціальні наслідки цифровізації повсякденного життя українського суспільства. Виклики та можливості, пов’язані зі збільшенням доступності цифрових технологій.
Максим Саваневський
Денис Довгополий
Віталій Гончарук
Віктор Гречановський

Криза культури та культура кризи

Криза першої половини 2020 року суттєво вплинула на українські культурні інституції та креативні індустрії. Яким буде подальший розвиток української культури? Які творчі ідеї або заходи допоможуть у подоланні поточних викликів?
Іван Козленко
Володимир Воробей
Юлія Федів
Сінькевич Юлія

Вечірні бесіди про важливе

Під час бесіди з відомими українськими письменниками ми торкнемося важливих питань, що постають сьогодні перед людьми творчими. Дізнаємося, що люди культури можуть принести в розуміння та організацію світу.
Олег Коцюба
Катерина Бабкіна
Юрій Андрухович

Наука як покликання та професія

Що передбачає професійна діяльність сучасного вченого? Що є запорукою успіху в науковій роботі? З якими викликами стикається вчений в своїй роботі? Якою є сусільна роль вченого?
Олександра Антонюк
Антон Сененко
Михайло Мінаков

Особисті фінанси

Спікерам панельної дискусії «Особисті фінанси» буде запропоновано поділитися своїм досвідом, ідеями та міркуваннями щодо того як ефективно управляти особистими фінансами, що таке вартість особистого капіталу, на що звертати увагу при кредитуванні та при відкладанні коштів на депозит, чи варто інвестувати і ще багато цікавого.
Лариса Латипова
Сергій Сароян
Любомир Остапів
Михайло Колісник

Особисте переосмислення кар’єри в кризу

Що як сприймати кризу не як перешкоду, а як поштовх до змін? Можливо, ви давно хотіли змінити кар’єрний шлях, але все не наважувалися порушити усталений ритм життя і стан речей. Разом з Оленою Рєзановою дізнаємося поради і навіть вправи, які допоможуть не відкладати життя на потім і отримувати бажане тут і зараз.
Анна Мазур
Олена Рєзанова

Родина в новій реальності

Які проблеми сімейного життя загострилися під час пандемії 2020 року та як їх краще вирішувати? Як змінюються сучасні українські сім’ї? Як знайти сімейний баланс в нових умовах?
Катерина Ясько
Лариса Мудрак
Владислав Головін

На шляху до щастя

Як і де віднайти для себе джерело щастя в нових умовах? Що здатно робити нас щасливими? Як ми можемо дарувати щастя близьким? Що стає на заваді щастю і як ми здатні впоратися із тими труднощами? В чому головний «секрет» щастя?
Зоя Казанжи
Олександр Філоненко
Ігор Романов
Олександр Доброєр

Чому варто вчитися у світі надлишку інформації?

На яких аспектах освіти варто зосередити увагу батьків, учнів, студентів? Які знання, навички, компетенції затребувані сьогодні та будуть значущими для майбутнього?
Антон Дробович
Наталія Лимонова
Юлія Тичківська

Як тримати курс у морі інформації

Ми очікуємо, що панельна дискусія буде зосереджена на досвіді учасників дискусій, які щоденно мають справу з великими масивами інформації задля пошуку достовірних фактів. Як втримати баланс в морі інформації? Як будуть змінюватися медіа та їх роль в нашому житті?
Марія Фрей
Христина Бердинських
Андрій Кулаков

Як розкрити свій творчий потенціал

Як розкрити свій потенціал і отримати доступ до необмежених можливостей нашої уяви? Як за допомогою імпровізації вирішувати складні завдання у повсякденному житті і на роботі? Чому вважається, що дизайн-мислення повністю змінило наш підхід до інновацій? Як розвивати культуру творчого мислення у групі/спільноті? Дискусія проводиться англійською мовою без перекладу.
Dan Klein
Олександр Акименко